| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am mare nevoie de ajutor! Vreau un program cu care as putea, dintr-un videoclip, sa iau numai o parte ce as prefera-o, cum ar veni sa tai niste parti ce nu le vreau!

Iar asta e optional, si daca exista, tot din acea parte pe care am luat'o sa scot vocea si sa ramana numai melodia sau soundtrackul.

Funda si vot! Multumesc anticipat! Am mare nevoie!

Răspuns Câştigător
| DryX a răspuns:

Eu am fost cautat pe google Video Cuter parca

4 răspunsuri:
| 000Diddy000 a răspuns:

Incearca cu Vegas Pro big grin

| QueenBey a răspuns:

Multumesc! Vreau mai multe pareri, oricum toti vor primi voturi happy

| QueenBey a răspuns:

Sau daca downloadez numai vocea cu mp3 converter youtube, este program prin care pot taia vocea care este in plus?