| Eveee92 a întrebat:

Cu l-as putea convinge pe tatal meu sa nu scoata netul?broken heart

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Spune'i ca Ceausescu e mort demult...

14 răspunsuri:
| User a răspuns:

Du-l cu zaharelu'.

| cretzufinish a răspuns:

Spune-i ca ai nevoie la scoala sa faci proiecte, referate, sa te documentezi pe net dupa vreo informatie...

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Spune-i ca ai nevoie de el pentru scoala si ca o sa te apuci serios e invatathee hee)

| iuliana_5107 a răspuns:

Si eu am fost in aceasta situatie dar poate ai gresit tu cu ceva, incearca sa te dai bine pe langa el o saptamana. La mine a mers.happywinking

Răspuns utilizator avertizat
| Zambete89 a răspuns:

Baga melodii si jocuri in pc! si nu o sa te plictisesti fara net.winking

| Lolly94 a răspuns:

Promitei ca nu o sa mai stai asa mult la calculator...si stai mai putinhappy

| Aia cu cap mare a răspuns:

Spune-i ca te sinucizilaughing)

| Alocispeptunoi a răspuns:

1.inveti2.faci tot ce spune 3.promiti ca vei fii cuminte si alte chestii dar daca nu merge nici una te dai cu capu de pereti si spargi tot ce e prin casa

| ßïą♫♥ .. a răspuns:

Convinge-l ca o sa inveti bine. si o sa asculti de el tot timpulhappybig grin. si ca... o sa iei doar note mari la scoala... abureli dintr'asteahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, de ce vrea sa scoata netul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E grava chestia cu netu` laughing. Arata-i ca inveti, ca poate avea incredere in tine si nu-l dezamagesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-i din cauza ca stai mult, spune-i sa puna el parola la calculator si sa te lase cate o ora pe zi, mai mult doar cand ai treaba pentru scoala, eventual sub supraveghere(in timp ce-ti faci temele)winking. Asa te inveti sa stai mai putin, nu scoate nici netul si nici nu se mai suparawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune`i netul este foarte util si ca ai nevoie de el pentru scoala si alte chestii si ca toata lumea il foloseste