| ginamagheru a întrebat:

o colega m-a invitat sa dorm la ea si i-am spus mamei, iar ea a zis sa vorbim si cu tatal meu.cum credeti ca i-as putea convinge sa ma lase?big grin

4 răspunsuri:
| Danutdanut100 a răspuns:

Pai ajuta-i la munca si roaga-i foarte frumos sau cum a zis cineca roag-o pe prietena ta sa spuna parintilor ei parintilor taitongue

| mirabela26craiova a răspuns:

Pai depinde ce varsta ai pentru ca parintii vor sa fie cat mai protectori.Dar ai putea sai convingi.Roagai frumy. Daca dormi la o prietena nu are nimic ca doar nu ai 2 anisori. Zile ca si alte fete fac asta si ca o sa fiti cuminti.big grin Sper ca team ajutat.Bafta.Funda?

| Tara_8194 a răspuns:

Poarta'te frumos, ajuta'i prin casa, roaga'te d ei :-D etc.
Funda?;-)

| Aseona a răspuns:

Cind prietena mea a venit la mine, mama ei nu i-a dat voie nici in ruptul capului, dar eu am rugat-o pe mama mea sa vb cu a ei si ei au fost de acord)))Roaga-ti prietena si tu))