| Vutulica a întrebat:

Eu am bani de o tableta, dar tatal meu nu ii gaseste trebuinta.
Imi puteti da niste replici pentru al putea convinge.

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Haha in aceeasi situatie ma aflu si eu laughing. Am un 4s si tocmai ce mi-a luat un laptop si lui o tableta. Vazand ca a aparut iPad Mini m-am hotarat sa imi iau. El imi da bani sa merg la munte cu prietena si sa imi iau haine si din banii care ii am eu imi iau tableta. Drept raspuns mi-a zis atunci nu iti mai dau bani de munte daca tot ai bani.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Daca ai calculator nu vad ce iti mai trebuie tableta.Doar asa sa va dati mari sau care este problema? Cu tableta nu ai ce face daca nu ai net la ea. Tableta este facuta pentru cei care circula cu masina cu avionul etc deci sa poata lua cu ei ceva mai usor.Eu nu vad utilitatea acestor tablete odata ce acasa ai net si ai calculator.Va este mai usor sa umblati pe o tableta decat pe un laptop sau un desktop? Eu nu cred.Sa stau sa imi obosesc ochii cu magaria aia este o mare prostie. Taicatu gandeste bine are dreptate.Bani irositi aiurea.Dar daca vrei intr-adevar sa cumperi atunci ii spui asa. Uite eu renunt la laptop si vreau tableta.