| Liniuta a întrebat:

Cui ii plac cerealele?

11 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Mie love struck

| Deea a răspuns:

Mieeeeee big hug imi plac scoicile de la viva.

| LoliTa_7237 a răspuns:

Mie...auzi vezi c sunt bune fulgi d porumb sa le iei dim.cu lapte.cica sunt bune pentru siluetabig grinrolling on the floor))

| KaTtY a răspuns:

Mie imi plac
in special cele cu scortisoara

| alle182 a răspuns:

Mie :d

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Mie da nu orice fel alea rotunde duo de la nespuiq sau alea viva

| lordbogdan a răspuns:

Mie imi plac bilutele de ciocolata de la VIVA big grin, si scoicile de la VIVA, si celelalte. big grin Nesquik si Chochapik nu-mi plac... big grin

| TboomOllie a răspuns:

Deci...imi plac alea cu miere, ciocapic rolling on the floor, nesquik, alea din porumb adica alea simple si nesquik duo

| Rebe_6259 a răspuns:

Mie dar depinde de carelove struck

| Rebe_6259 a răspuns:

DA si alea cu scortisoara sunt bune.Sau alea de ciocolataa.Neamii