| Breakingthehabittonight a întrebat:

Cui ii place Hannah Montana, de pe disney channel?laughinglaughinglaughing

10 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Lui miley laughinglaughing

| KlaudyaAddha a răspuns:

Inainte imi placea la nebunie. Apoi mi-am dat seama ca a inceput sa faca fite de diva si nu mi-a mai placut de ea. Plus ca devine plictisitor sa vezi si sa auzi numai Hannah Montana! Ce mai, acum o urasc.

| lays a răspuns:

"surorii mai mici de 8 ani, de 9". hai ca vin si eu cu 22. da' ce sa fac? imi place maximlaughing))

| Andruta a răspuns:

Eu o urasc dint tot sufletu` mew! dar soramii ii place! oricat de mult ass ura-o recunosc e frumoasa si are voce!winking

| Monique_3125 a răspuns:

Buna!
Surorii mele, de 8 anisori, dar si mie...Sambata ma mai uit si eu impreuna cu ea...winking(e draguta tipa, Miley asta)

| oanamaria a răspuns:

Suroramii.are 9 ani si are tot felul de obiecte cu ea, si ea si colegelel eihappy

| Mara_4803 a răspuns:

Da, imi place de ea:) www.miley-cyrus.com funda?, pls:o3

| Sabynna a răspuns:

Mie nu!

| michaelj a răspuns:

Mieeee :X:X:X:X hannah is to the be the best show evar!

| alinutza_3120 a răspuns:

Mie imi place ii stiu toate episoadele