| DeYuYxXx a întrebat:

Buna TpU`!
Astazi, 23 aprilie a fost ultimul episod din HannaH Montana pe disney channel. Nu sunt fana Hanna Montana dar serialul mi-se pare bun, imi place. Intrebarea mea este, de acum nu va mai fi pe disney? Fundita :*

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Cred ca se va mai da serialul doar ca nu vor mai fi episoade noi. Stii de ce nu s-au mai facut? Pentru ca au considerat ca in urma scandalului cu drogurile, Miley Cyrus nu se mai potrivea pentru rolul lui Hannah Montana. Acolo fiind nevoie de o fetita mica, scumpa, inocenta, si na. de cand cu scandalul aceasta imagina s-a dus de rapahappy.
O zi buna si sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| adriana9000 a răspuns:

Nu.Astazi a fost ultimul episod.

| Puffy_1082 a răspuns:

Ultimul episod a mai fost de vreo cateva orihee hee si vad ca s-a mai difuzat si dupa ce au dat ultimul episod.deci cred ca se vor difuza in continuare episoadele vechi

| Paty1 a răspuns:

Va mai fi dar vor fi episoade vechi.Depinde de producatori.

| Asdfghjj a răspuns:

Dupa cum stiu, s-a terminat, dar poate v-a mai da episoade mai vechi. sper ca ti-am fost de ajutor happybig grinhappy