| Cristina_2841 a întrebat:

Cui ii place matematica? asa doar din curiozitate. dar engleza cui ii place?

15 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Mate nu pentru ca este greu dar atunci cand stiu dap laughing si la engleza la fel dar totusi engleza imi place happy ti-e?

| TeoPT a răspuns:

Mate, normal
La ora de engleza parca secundele sunt ore straight face

Matematica nu e deloc oribila atata timp cat ai un profesor de treaba care sa te ajute sa o inveti ca lumea. Este logica, frumoasa, nu trebuie sa tocesti ca sa inveti matematica, pe cand la romana da. Fiecare cu parerea lui.

| 인스피릿 a răspuns:

Hehe ^^ Matematica si engleza sunt materiile mele preferate. Multi dau vina pe profesori, dar nu numai de profesori depinde. Eu pana in clasa a V-a am avut numai profesori. care nu isi dadeau interesul deloc la engleza, dar totusi m-am motivat si-am invatat(singura, pot sa zic). Acum imi place foarte mult. La lucrari numai 10 perfect iau, pe cand ceilalti iau note intre 2-7 (mai sunt si exceptii). Matematica e foarte frumoasa, si dintr-a VI-a, de cand am facut o ora algebra si o ora geometrie mi-a placut si mai mult. In teze aveam numai 10 curat, la fel si la note (am luat un 5 la adunarea si scaderea nr. intregi. _>). Matematica si engleza sunt de viitor. =)

| costyn162 a răspuns:

Matematica imi place de aceea sunt la profil Real, bazat pe matematica-informatica... iar de engleza sunt pasionat si incerc pe zi ce trece sa o invat.

| Elle a răspuns:

Matematica e cea mai oribilă materie, parerea mea laughing

Şi engleza... Mie engleza mi se pare mai frumoasa decât româna...

| Mus1k a răspuns:

Matematica... era frumoasa pana in clasa a IV. dar din a 5 deja... iar acum in a 6 cand am si geometrie si algebra e chiar urata de tot

iar engleza... alta gasca... aveam numai 10 pana anul asta cand a venit un prof nou care e gay happy.

| Rioko a răspuns:

Mie imi place englezabig grin

| scully a răspuns:

Mate in nici un caz!:-&
dar engleza...:X
alta treabawinking

| teaaa a răspuns:

Ambele

| Biby a răspuns:

Matematica nu-mi place! Engleza foarte mult.

| Mafia4ever a răspuns:

Amadoua. Multora nu le place matematica! Copii dragi, nimeni nu este perfect sa o stie, dar cat timp nu lucrezi la ea, nu vei reusi sa-i descoperi tainele ei! Va dau un sfat. Daca nu intelegeti, nu lasati balta nimic, din contra, nu intelegeti mergeti la profesorul de clasa sau de meditatie ( daca aveti ) si rugati-l sa va mai arate odata si lucrati singurei acasa pana pricepeti, altfel nu va dati cu parerea. Nimic nu este urat! Si engleza este o materie foarte frumoasa si foarte placuta la fel matematicii!

| DeepInDarkness a răspuns:

Engela imi place mult dar matematica este oribila...
da tie iti place matematica, sau engleza?

| ilinca18 a răspuns:

Ador matematica si engleza.Sunt materile mele preferate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristina, intreaba si tu doar de engleza.de ce intrebi de panarama de matematica? cine poate inghiti asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape toti ati jignit matematica, eu o ador, e cea mai usoara(cand nu te prinde profu ca nu ai invatat) si engleza e simpla dar e mai misto mate