| dizzyizzy a întrebat:

Cui ii place sharon spitz?batting eyelashes. a inceput din nou pe minimax de luni-vineri :d

21 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Imi placea foarte mult desenul ala, candva era preferatul meu. Mi-a parut rau cand nu l-a mai dat pe minimax sad!
Ma bucur ca incepe, ma voi uita love struck

| CrucifiedCountess a răspuns:

Mie-mi place mai mult sharon sut in cur laughing

| pypa007 a răspuns:

Mie in place sa mai ma uit la sharon spitz da nu pot sa ma uit in fiecare zi la el

| mcrenma a răspuns:

Ce inebunita eram dupa el prima data cand a aparut laughing. Alea da desene adevarate, nu ce a aparut acum straight face

| sweetgirl_6205 a răspuns:

E super desenelelove struck.Si daca am vazut toate episoadele tot m-as mai uita, cu Olden/Oldan.nu stiu exact cum se scrie numele luihee heelaughing)...Am vazut si eu un episod astazilaughing)

| biank98 a răspuns:

Imi place dar nu ma pot uita in fiecare zi la el.

| catalina_2916 a răspuns:

Mieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...imi place multttt... ce bine ca a reinceput... dar de la ce ora?

| dizzyizzy explică:

Pai stiu ca are dimineata pe la 9 si pe la 11 si pe la pranz. da nu stiu candthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc asta si trebuie sa ma uit cu nepotul meu si sa comentam phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plc foarte mult. e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super-ultra-mega tare :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador desenul si vreau sa stiu exact la ce ora ebig grin:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ieram mica ma uitam la el, dar acum nu stiam, ca a inceput, mas mai uita de vreo 2-3 ori la el, pentru ca e cel mai realist desen animat, pls imi spune cineva roa exacta cand incepe, pliiiiiizzzz! XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stiut ca inceput sharon spitz de luni ina intea voastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare!happy ma uitam cand eram mica:X dar acum mi se pare si mai tarelaughing cred ca m.am uitat la fiecare episod de cel putin 2 orihypnotized, oricum fata de porcariile alea care au iesit acum cu roboti laughing de altfel si autobuzul magiclaughinge tarewinking am invatat multe lucrurihappyalea erau desene educative nu ca acumhappyhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie i-mi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tare desen animat, stiu ca era unul in care sharon pleaca in vacanta cu prieteni ei in Italia si se indragosateste stie careva cum se numeste episodul e super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pulei

| holly a răspuns:

Ador Sharon Spitz ...nici cand eram mica nu imi placea asa de mult cum imi place acum, m-am uitata la toate episoadele pe youtube in mai putin de o saptamana si ma uit si pe minimaxhee hee.

| Fotomessia a răspuns:

Ca sa vede-ti la ce ora este cautati pe Google program minimax!winking