| NeMtZy a întrebat:

Cum activez noua interfata Facebook 2013?

Răspuns Câştigător
| marianbogdan a răspuns:

Facebook lucreaza la o noua interfata, aceasta este momentan in stadiu BETA si nu poate fi folosita de oricine, daca vreti totusi sa o folositi va puteti inscrie si e posibil sa primiti o notificare in care va intreaba daca vreti sa folositi noua interfata.
Pentru a va inscrie intrati aici: https://www.facebook.com/about/newsfeed si dati jos pe "Join Waiting List".

| NeMtZy explică (pentru marianbogdan):

Imi apare ca sunt pe lista dar nu s-a schimbat.

| Andrei_Stavarachi_1984 a răspuns (pentru NeMtZy):

Intri la setari-limba-english US si gata ai noua interfata happy

3 răspunsuri:
| gabidagau a răspuns:

Greo