| Gentiana a întrebat:

Cum adaug poze pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Diana_6668 a răspuns:

Depinde.Vrei sa-ti faci alt album? Dai la profilul tau de facebook.Dai la poze. Apoi la Album si pana la urma trebuie' sa scrie pe undeva deasupra "Upload Photos" Sau "Incarcare Fotografii" (P.S eu il am in engleza). Sper ca te'am ajutat.si daca da, FUNDA!

5 răspunsuri:
| xAndraax a răspuns:

DAi clik pe poza tha de profil, apoi o sa iiti apara inca o dta poza dar mai mare, atunci o sa iti apara in dreapta sus o chestie cu adauga poze de profil, dai acolo si dai incarca si iti baga poza.

| TAzOVsKY a răspuns:

Pai... intri la photos si dai upload photos sau
Intrii pe facebook, dupa dai la profil si dupa la poza de pe profil.Sub "Fotografii de profil" o sa apara De (cum te cheama), Vezii fotografiile.Dai pe "Vezi fotografiile".Si pe linie cu „ALBUME" scrie „ + Incarca fotogarfii".Dai acolo...\:* Bafta!

| lory_8089 a răspuns:

Pai.intri in profil apoi dai la album si in dreapta sccrie adauga poze:X pui poza si dai ok.cam atat

Răspuns utilizator avertizat
| Metin2Hidra a răspuns:

Cum a spus Diana...