| Anonim21321 a întrebat:

Cum aflu ce model e telefonul meu? Nu scrie pe carcasa... iar telefonul este doar pentru o perioada, dar totusi vreau sa aflu ce model e.

>Multumescbig grin

5 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Vezi sub baterie daca scrie! bafta!

| frvtel a răspuns:

Este sigur ceva chinezarai no name.

| yanis a răspuns:

Ai citit si sub acumulator? pffff, ce amfibie o fi Doamne fara inscriptie."cutiuta aia" precis nu o are.mai este un cod care arata marca si seria telefonului.

| elleme a răspuns:

Pai trebuie sa scrie pe cutiuta aceea in care ai incarcatorul, castile etc.
Pe cutiuta mea scrie.

| Anonim21321 explică:

N-am cutiuta...telefonu e imprumutat pentru ca al meu e stricat si pana imi iau altul am asta