| ReZiSTorr a întrebat:

Cum alung singuratatea?

10 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Vrei răspunsuri simple şi uşoare pentru ceva foarte delicat. Nu vei primi. Mai ales pe un site unde peste trei sferturi dintre useri sunt puşti de liceu sau mai mici. Făra mai multe detalii nu te pot ajuta, nici cu e complicat. Ocupă-ţi mintea cu activităţi. Dacă nu funcţionează, încearcă să vorbeşti cu-n psiholog terapeut.

| Violleta2022 a răspuns:

Facandu-ti prieteni reali!

| Lioana a răspuns:

Suna un prieten!

| BuLaNNNeL a răspuns:

Vorbeste cu oamenii, caterinca, distractie, dar nu te atașa de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Iesi mai mult, sigur ai un prieten, macar unul cu siguranta ai, roaga-l sa iasa cu tine, mergeti in club, baruri, nu recomand Facebook! Realitatea e cea mai buna! Mult succes!

| VictorFenrir a răspuns:

Cu greu

| alexwahl a răspuns:

Fiind social.

| Nevroza a răspuns:

Fiind singur

| Lina1993 a răspuns:

Citind ce-ti face placere. Sau daca esti mai extrovertit, iesi mai des prin localuri si imprieteneste-te cu oameni noi

| justme2226 a răspuns:

Ascultă muzică, vorbește cu un prieten, desenează.