| Madda_3260 a întrebat:

Cum ar arata orasul tau daca ai fi primar?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Nu exista oras de vis daca nu sunt in el oameni capabili.As pune pe posturile de conducere oameni cinstiti pentru ca a devenit o calitate cam rara in politica.As face o curatenie generala a orasului si as chema cetatenii la "ora de dirigentie" unde le-as vorbi despre ambient, despre cum sa il protejam.Ar fi un fel de adunare ad-hoc contemporana unde fiecare ar avea dreptul sa spuna ce creada in limitele bunului-simt
P. S:As importa ciment de la germani pentru sosele. Poate asa n-ar mai fi pline service-urilehappy

9 răspunsuri:
| maya_7683 a răspuns:

Multa ordine, curatenie, copaci, flori...foarte multe flori si locuri de joaca pentru copiihappy

Răspuns utilizator avertizat
| ilovemusic a răspuns:

As incerca sa fie cat mai ingrijit, sa nu existe gropi, cat mai multe flori si copaci, locuri de joaca pentru copii si as incerca pe cat posibil sa-i ajut pe cei cu probleme.

| cretz a răspuns:

Eu as face un parc de distractiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi mai curat.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Un colt de paradishee hee M-ar injura soferii, dar ar respira mai usor.

| versavia a răspuns:

Fara nici o groapa.

| mermadia a răspuns:

Ar fi orashelul de care as avea cea mai multa grija! ar fi VERDE, in primul rand! fara copaci taiati, nici macar o funza taiata! locuri de parcare multe, masini mai putine. i-as pune pe catateni la miscare.happysi-asa e mare obezitatea.si as aduce numai fructe si legume proaspete de la periferia orasului meu.love struckx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult mai verde si mai ingrijit...