| Ochiialbastrii a întrebat:

Daca ati fi presedinte sau primar ce ati face pentru tara/orasul vostru?:* Funda pentru cele mai multe idei :*

2 răspunsuri:
| emaalexandra97 a răspuns:

Daca a-s fi una din acestea a-s face:
piscina in orasele in care nu au plaja
centre de inot pentru antrenament si concursuri
sosele reparate
sa marim toate vacantele(inclusiv cele de 1 saptamana)
soselele reparate
scoli moderne
sa se poata lua carnetul de sofer de la 16 ani
rechizite:ghiozdan, penar echipat, caiete de toate felurile, truse de geometrie etc(toate gratis si pe placul tuturor, chiar si la oras, pentru ca noua la oras nu ne da, zice ca suntem destui de bogati, le da numai celor de la tara)
vacante si pentru cei de la clasa a 5a pana in a12a(pentru ca noua nu ne da uneori)
jucarii de craciun
concursuri sportive
si multe altele, numai stiu ce sa enumar
dar chiar a-s face asta, pe bune. e super tare intrebarea

| Ochiialbastrii explică:

Pentru tara/orasul voastra/vostru *