| JustBlackNoGrey a întrebat:

Cum ar fi pentru tine o vacanta de vis? Cum ar fi pentru tine o vacanta de cosmar? Care a fost cea mai buna vacanta de pana acum? In sensul de unde ai fosti n vacanta - gen calatorie, in concediu, etc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna vacanta a fost acum cateva luni cand am fost 2 zile la Paris. Un oras extraordinar. Vacanta de cosmar thinking, nu stiu. Poate sa imi fure unu portofelu si telefonul si sa raman singur intr./o tara straina laughing.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vacanta de vis... sa vizitez multe lucruri pe care le am vazut doar la tv

Vacanta de cosmar... sa ma imbolnavesc

Cea mai buna vacanta a fost cand am vizitat California

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

De vis : singur in salbaticie in mijlocul unei haite de lupi
De cosmar : sa le fie foame si sa nu stie de gluma