| Hyunakim a întrebat:

Cum ar trebui sa se vopseasca o bruneta? cu suvite albastre,portocalii,mov, roz sau rosii?

Răspuns Câştigător
| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

In opinia mea, cel mai bine, in caz ca esti bruneta, ti-ar sta cu suvite rosii big grin albastru si roz la blonde si portocaliu si rosu la satene thinking

9 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Albastru, dar ai putea sa iti decolorezi parul.

| RB26DETT a răspuns:

Vopseaua de par strica parul in timp, chiar crezi ca cineva te-ar crede serioasa daca iti vopsesti parul in toate culorile curcubeului?

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Conteaza si cum arati, de exemplu poate ca suvitele albastre ti-ar evidentia ochii daca ochii i-ai avea albastri... Altfel... cred ca rosubig grin

| PotatoMustDie a răspuns:

Mie mi-ar placea la o fata sa aiba parul albastru, e o fantezie de-a mea.

| Lamaitzza a răspuns:

Rosu. big grin

| LolaLollita a răspuns:

Rosii. Dar depinde mai mult ce iti place tie.

| MrSoapte a răspuns:

Cred ca asta e o mare prostie! Poti incerca, altfel, sa atragi privirile asupra ta! Consider ca o freza, super tare...ar avea un impact mult mai puternic, asupra celorlalti!

| Never4ever a răspuns:

Rosu si albastru.

| robertdutu2000 a răspuns:

Poate sa aiba suvite albastre sau mov.