| lalaballet a întrebat:

Cum arata penarul vostru?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este viu colorat cu multe pixuri colorate, ascuțitoare, pastă corectoare, creion, etc.
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Faza e că eu nici măcar nu mai am pixuri dabai penar...

| Sociopat a răspuns:

Am un pix.

| Vans a răspuns:

N-am

| Seducatorul a răspuns:

Gol laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce mi-ar trebui un penar pentru 1 pix?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel cum arătau Varşovia, Londra şi Berlin la finele celui de-al doilea război mondial.

| Carmen100 a răspuns:

E o carpa din material ca cel de blugi si cu Pepsi mare pe el. E de vreo 10 an de cand lucra tata la Pepsi laughing

| lalaballet explică:

Link

| Liiidiaaa a răspuns:

Penarul meu e roz cu o plasuta sa zic asa atasata in fata cu bulinute
Mai e pe el un elefant care arunca apa in aer si un papagal care sta pe coada lui si are ciocul mai mare decat corpul lui
Inauntu are 3spati
unul e cu stilou creion guna pix etc.
iar restul e cu carioci si creioane care nu le mai folosesc de 4 ani dar imi place sa le vad in penarlaughing

| Barbu_Adita_1994 a răspuns:

Simplu, nu mai am de 4 ani.

| minnie20 a răspuns:

Plin cu nimicuri

| claudiu152 a răspuns:

E gri cu un skater pe el si cu un schelet de peste in loc de fermoar happy

| mihapop a răspuns:

Roz, incapator, cu buline si cu multe lucruri folositoare pentru scoala.