| Autumnleaves7 a întrebat:

Cum arati in realitate, cum te vezi in oglindă sau cum iesi in poze? Ce e mai aproape de realitate?

4 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Cel mai aproape de realitate e cum te vede persoana iubita, in cazul tau cum te vezi in oglinda

| neutrino a răspuns:

Imaginea cea mai apropiata de realitate este cea din oglinda: fotografia de azi te face mult mai frumos/ frumoasa si avem tendinta chiar sa credem ca asa suntem!

| gocops a răspuns:

Niciuna

| Wehrmacht a răspuns:

Asi spune oglinda da' e cam naspa cu stanga si dreapta...De exemplu daca ridici mana dreapta tu o vezi in dreapta da' altu' o vede in stanga daca se uita la tine din fata ta.