| abby_4299 a întrebat:

Cum as putea sa ma imprietenes cu o fata care ma uraste. dati-mi va rog niste idei.va multumesc pentru idei.

2 răspunsuri:
| Gabyy_8657 a răspuns:

Vorbeste direct cu ea...

| VisinaDinVisinata a răspuns:

Exact, vorbeste cu ea si afla motivul pentru care te uraste. Poate fi un lucru pe care l-ai facut si ei nu i-a placut sau poate pur si simplu nu-i place felul tau de a fi. In cazul al doilea mai bine ai ignora-o, ca doar nu merita sa te schimbi pentru cineva care te uraste, dar decizia iti apartine happy
Daca ai da mai multe detalii, ca de ex. motivul urii acestei fete, poate ti-as putea da un sfat mai precis happy