| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma razbun in cel mai crunt mod posibil pe fratele meu mai mare, dar fara sa il omor si fara sa stie ca m-am razbunat pe el? Multumesc:X

Răspuns Câştigător
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Buna. Exista un proverb pe care il folosesc de multe ori: "Razbunarea-i arma prostului." Te rog sa nu il iei ca pe jignire, ci sa te gindesti la el. Daca consideri ca te -am jignit imi cer iertare, dar intentia mea nu asta este, ci vreau sa constientizam ca nu realizam nimic daca ne comportam asa.Eu de asemenea spun: "cel mai destept cedeaza.
Nu trebuie sa scoti un intreg arsenal de arme, pentru ca cea mai imbatabila arma este INDIFERENTA! UUUUUUUUUUUUUUUUUUU...si ce rau doare!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sângele apă nu se face!
Pa, pa.

mira
| mira a răspuns:

Ai ganduri urate.

| AlexUnder a răspuns:

Daca are ceva imporatnt pentru scoala distrungel in asa fel incata el as num mai poata so refaca

| 54ndy a răspuns:

Înseamnă că te-a supărat rău de tot, nişte farse din acele mişto l-ai cumiţii un pic (ascunde-i lucrurile, trimite msg.de pe tel. lui prietenei că o părăseşte sau inventezi tu ceva, dacă bea bere pune-i nişte scrum de ţigară în bere, nişte laxative în cafea etc.)

| sunset a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu faci asta! Asta e ideea mea.

| cryssa a răspuns:

Foarte simplu
le spui parintilor tai ca nu mai e virgin, doar cu o conditie:sa nu ii spuna de unde au aflat

| 123456 a răspuns:

laughing pai fai ceva la un lucru la care tine el cel mai mult laughing stricail sau ceva de genu. poti face orice laughing.

| timeea7 a răspuns:

Doamne feristraight facestraight facestraight face:. ce minte poti sa ai, fara suparare acuma...sa te razbuni pe propriul tau frate, inca in cel mai crud mod posibil:-J

REVINO-TI!

NU trebuie sa te razbuni... vorbesti cu el.despre ce s-a intamplat si incercati sa va razolvati problemele frumos...

auzi domnule` razbunare...

| Scorpions13 a răspuns:

Nu te razbuna nu e bine straight face mai ales dar la enrvi na ce pot spune ii mai iei niste lucruri la care tine mult si i le ascunzi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@alexunder ai nevoie frate de multe lectii de gramatica
@Kaeden ****i prietena si asa il oftici... pacat ca sunt multi ca tine fara minte pe TPU

| Stephenye a răspuns:

Pai ...nu stiu ii faci si u o farsa sau ceva de genu asta...sau ii spui celui mai bun prieten al lui o chestie urata dp fratele tau; sau umileste-l in fata colegilor sau mai ales in fata fetelor.
Funda?

| ProstLaProstii a răspuns:

Pai am cateva idei:
Poti sa iti cheltui toti bani pe care tii da mama ta intr-un an sa platesti 2 tipi sa:
A) il lase in curu gol in plina strada
B)Il arunce in tomberon
C) Pe la mall sunt niste toalete in care incap capetele
sau poti pur si simplu sa intri peste el cand face baie si sa il fotografiezi apoi sa incarci pozele pe facebook. DAca esti fan laba poti sa le incarci si pe redtube