| Garbuz_Catalina_1994 a întrebat:

Cum as putea sa scriu in jurnal? Ce desene sa fac? Ce ornamente sa pun? Idei ceva?
Mersi!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceva ce nu poti spune altor persoane si desenele sa fie in legatura cu ceea ce ai povestit.

| R0R0 a răspuns:

Poti desena ceva sugestiv. Intamplari din anumite zile.

| Sociopat a răspuns:

Ce-i special la jurnal e ca il faci cum vrei tu. Tu ti-ai luat jurnal de dragu de a zice ca ai un jurnal. Presupun ca dupa ce ti-l decorezi cat mai tipator o sa si il "uiti" pe la scoala sau acasa nu de alta da sa vada lumea ca ai jurnal.

| ALittleDeath a răspuns:

Daca nu stii singura mai bine nu il mai tii