| ionescuandrada2000 a întrebat:

Ce as putea face intr-un jurnal? Ce desene sa fac? Ce colaje sa fac? Idei?

Răspuns Câştigător
| oBuburuză a răspuns:

- buna, am si eu un jurnal. uite cateva idei :
1. cauta pe net desene si incearca sa te iei dupa ele.
2. scrie amintirii in ele; poezii si ce se mai scrie in jurnale;
3. daca ai imprimanta scoate o poza mai in miniatura cu tine si decupeazate.
4. taie chesti dintr-o revista si lipestele pe jurnal.
5. decoreaza-l cum vrei tu cu sclipici. aptipilduri.

- sper ca te-am ajutat... fundita!?

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
În primul rând scrie ce ai făcut pe parcursul zilei, aşa, ca un mic rezumat.
Desenează diverse lucruri cu sclipici, decupează vedete, plante, animale sau orice altceva care îţi place ţie din reviste, ziare, etc şi lipeşte-le.
Pa-pa.

| anca377 a răspuns:

Pai daca ai o vedeta preferata tai poze cu ea si fa un colaj sau pune poze cu tine sau deseneaza tot felul de personaje animate sau inimioare ca un fel de benzi desenate