| MonsterBunny a întrebat:

Cum bag jocuri pe Samsung Corby?

4 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Salut pai poti sa bagi jocuri daca ai cablu USB daca ai il bati in PC si dupa aceea il bagi in telefon dupa aia intri pe www.mobile9.com si iti faci cont dupa aia iti iei ori ce nu numai jocuri.Bafta sper sa iti mearga!

| MonsterBunny explică (pentru AntonyoBoss):

Din pacate nu imi merge :-((. Alte solutii mai exista?

| AntonyoBoss a răspuns (pentru MonsterBunny):

Pai ce nu merge? cablul USB? sau sietul,daca nu merge usb-ul faci asa:bagi cablul in PC dupa aia intri in telefon
si dai la conexiune USB si dai stocare masiva dupa aia bagi telefonul in USB si astepti putin,dupa aia dai in My computer si o sa-ti dea un folder cu USB-ul dupa aia la folder acolo ai musica, video, jocuri etc. Daca merge asta poti intra pe www.mobile9.com si iti iei de acolo.Bafta sper sa iti mearga de data asta;)

| MonsterBunny explică (pentru AntonyoBoss):

USB-ul merge n-am probleme cu el dar nu ma lasa sa descarc de pe acel site.