| danni3l a întrebat:

Cum bag skinurile de arme in cs 1.6?

Răspuns Câştigător
| pinguluk a răspuns:

Super usor. Deci download skinuri de pe net, apoi dezarhiveazal. Si fi atent. Skinul armei va avea cate fisiere. De ex: w.mp41 si v.mp41. Astea le pui in : Te duci in Cs. Intri in cstrike, si dupa aia in model. Bagi cele 2 foldere, v.mp41 si w.mp41 la modele. Daca ai foldere cu iconite de sunet le bagi in cstrike la sound. SI gata

| Vlad_ReDo_1990 a răspuns (pentru pinguluk):

Hey da mie nu mi-a mers cand intram sa joc cu boti ma scotea afara din cs cand intram pe sv zicea ca v.mp 41 si w.mp41 nu sunt bune straight face e de la cs?(am cs lant )

6 răspunsuri:
| Vlad_ReDo_1990 a răspuns:

Da da mie nu mi-a mers :S cand intram la boti ma scotea din cs si cand intram pe servere ziceau ca w.mp41 si v.mp41 nu au fost gasita eu ce trebuie sa fac... e cumva cs de viana(am cs lant)

| Kr1st1 a răspuns:

Danni3l intra skype borodincristinel si iti voi explica

| Alynu_Mihay_1999 a răspuns:

Cine ma ajuta si pe mine sa bag moduri in cs si sa-mp...id yahoo sau skype:alindj72 id mes:skype alin. efect