| catalinutssu a întrebat:

Cum credeti ca mi-ar merge windows 7 home premium pe 1 gb rami, placa video geforce 6100 nforce 410 parca, processor amd 2800+ 1.61 ghzhappy...

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

A mia oară voi spune că: Windows 7 (indiferent ce ediţie) va merge mai bine pe orice sistem (oricât de slab). De ce? Pentru că este mai bun. Citatul meu preferat care este cântat de toţi proştii (cocalarii hip-hop-eri): România, trezeşte-te!

Baftă!

3 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Bine .

| catalinutssu explică:

L-am bagat si am la rating la processor 3.1 la memory ram 3.4 la graphics 2.0 la gaming graphics 3.0 si primary hard disk 5.3.e bine?straight face

| catalinutssu explică:

Are rost sa-l tin, sau bag xp?straight face