| anonim_4396 a întrebat:

Am luat gta 4 si mas intreba daca mi-ar merge am un calculator destul de bun :AMD Spempron(tm) Processor 2800+
1, 61GHz, 1, 37GB of RAM Physical Address Extension

paca video: NVIDIA GeForce 6100 nForce 405
Memory Size 512MB

Dau funda va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| DarkXMihai a răspuns:

Nu nu iti merge nici cu setarile pe low din cauza procesorului

2 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Nu.
Din pacate jocul GTA 4 este mult prea mare pentru calculatorul tau.
Da, desigur calculatorul tau este destul de bun dar nu ii face fata jocului.
Ai aici System Requirements (cerinte) pentru GTA 4 :
http://technodorm.com/2008/12/30/gta-4-system-requirements/

Bafta!

| Bogdan1234435 a răspuns:

In primul rand sempronul nu are 61GHz ci are 2.2 si este single-core,
Ram n-ai cum sa i 37 GB pentru ca sempronul nu suporta mai mult de 4GB,
Placa video este jalnica deci va merge dar cu 1 frame pe secunda