| ღdiaღ a întrebat:

Cum credeti ca va fi in 2019? Am auzit ca va fi o tehnologie cu siguranta mai ceva ca in anii trecuti, ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Ðiånå a răspuns:

Msini zburatoare?! Multi dintre voi va uitati la acel video din 2019? Da! Pai acel video din cate stiu e dintr-un film realizat de angryhabar n-am). Chiar daca vom evolua nu esti singura.Ok?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa vedem daca trecem de 2012 si atunci mai vedem.

| Vizitiul a răspuns:

E normal ca tehnologia sa avanseze, teoretic. Mi-e sa nu se derapeze de la chestiile firesti, cum ar fi, f. tutul femeilor. Mi-e teama sa nu devina barbatii cei f. tuti.

| Robert a răspuns:

Da va fi.Tot timpul vom evolua.Sunt curios ce ai auzit tu ca vom avea atunci.

| ღdiaღ explică:

Am auzit ca vor fi masini zburatoare copiii vor putea sa faca desene in aer tot felul de chestii ciudate dar mie bine asa cum e

| vali9 a răspuns:

Toti zicem ca o sa evoluam, dar resursele naturii sunt pe terminate si o sa ajungem ca in evul mediu!