| Feri5 a întrebat:

Credeți că Revelionul va fi la fel ca în anii trecuți?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| darrio2007 a răspuns:

Da. Tot noaptea este.

| Adry05 a răspuns:

Mai e cineva care crede că da? laughing)) se mai duc și acu unii la cabană dar nu știu cât de liniștiți o să stea pe acolo

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e evident ca nu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde pentru cine, poate pentru unele persoane da, o sa stea la TV daca asta au facut si anul trecut, nu zic ca este un lucru rau.

Insa pentru altele nu, poate de revelionul asta o sa realizeze ceva important, poate o sa faca ceva umitor, poate o sa intalneasca pe cineva uimitor... poate este diferit pentru alte persoane happy

| siriusblack98 a răspuns:

Depinde. Pentru unele persoane o să fie exact la fel. Pentru altele care erau obișnuite cu petreceri cu lume multă până dimineața o să fie diferit.

| Werrich a răspuns:

Da, tot pe 31 decembrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine da, e asa cum ti-l faci

| Sekim a răspuns:

Da.,, Fericirea ti o faci singur ". Nu conteaza ca stai acasa anul asta nu te mai duci la cabana sau nu faci nu stiu ce, nu iesi in club sau orice faceati voi. Atata timp cat esti cu persoanele dragi tie, cu familia sau prietenii, ai tot ce ti ai putea dori. Asta este spiritul sarbatorilor, sa fii alaturi de cei dragi, impreuna, sa petreceti. Chiar daca nu mai puteti pleca de acasa, asta nu inseamna ca nu te poti distra cu apropiatii tai. Totul depinde de gandirea si de personalitatea fiecaruia, privesti mereu partea buna, iti creezi propria fericire orice ar fi, privesti partea rea, o sa fii mereu trist.

| Adrian5575 a răspuns:

Sigur ca nu. O sa fie plictiseala maxima. Cine nu vrea sa se plictiseasca, sta pe TPU happy

| C00LGuy a răspuns:

Eu tot imi iau petarde, imi e indiferent

| SorinFS a răspuns:

Nu

| gumball1627 a răspuns:

Pentru mine da. oricum stau acasa. dar cei care obisnuiau sa mearga la cabana s-ar putea sa intampine dificultati :pp