| YTBDrawingBase a întrebat:

Cum de reusesc aia de pe youtube sa faca bhop la cs? am luat eu cateva configuri de pe net, dar nu merg. scriptu' nu e bun. dar procedeul prin care trebuie sa-l faci ca sa ajungi la faza:" in consola scrii: exec bhop.cfg", il stiu bine!, dar.nu am gasit scriptu care trebuie, ala care iti da si viteza cand sari, si nu te incetineste. Sau iti trebuie cs 1.6 modificat? sad astept un script bunhappy funda!

Răspuns Câştigător
| cannabiss6 a răspuns:

Daca joci cs normal mai incearca cu cfg; daca joci hns/kz lasa-te de cfg-uri. Baga bind-urile astea: bind mwheelup +jump si bind mwheeldown +duck (pentru. cj)... Si de fiecare data cand aterizezi da-i de rotita in sus. (asta presupunand ca ai mouse cu rotita)

2 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Bhop nu se face din mose si tastatura? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia fac din tastatura si mouse, si anume :apesi pe A si tragi de mouse in stanga, apesi pe d si tragi de mous in dreapta(fara sa ti apasat pe W) bafta!