| K4ppy a întrebat:

Salut All.am si eu o problema.Joc cs pe modul Furien,si am vazut foarte multi care merg foarte repede pe pereti.Ei mi-au zis ca cu cfg,am luat o groaza de cfguri de bhop,am luat si de la un admin care ii merge, si nu reusesc sa merg repede.Ce poate fi? Scriu exec bhop.cfg(sau alt nume care ai la cfg) si ma prind de perete cu E si Space si acolo raman.Ce trebuie sa fac?sad De ce la ceilalti le merg si mie nu imi merge?

7 răspunsuri:
| cosi9 a răspuns:

Pai pe perete nu merge repede..doar cand mergi pe jos ai viteza mare..pe perete te poti urca si merge unde vrei.
incearca si tu in consola si seteaza cl_upspeed 999

| Anca_Ursu_1970 a răspuns:

Vezi Daca In Consola Scrie Alias Name Is Invalid.Dac Scrie.Bagati Un Cs Care Nu Are Steam De Ex Cs-Lant...Si Cfg-ul Trebuie Bagat In Cstrike

| Mrr_Ionut_1995 a răspuns:

Incearca asa cl_forwardspeed 999

| CosminAka123 a răspuns (pentru Mrr_Ionut_1995):

Am incercat eu baa, si inloc sa mi-o mareasca, mi-a micsorat-o

| Băă_Bibi_2001_nkDS a răspuns (pentru Mrr_Ionut_1995):

Cl_forwardspeed 999 e pentru viteza pe care o ai la T cand mergi pe jos

| Roosca a răspuns (pentru Băă_Bibi_2001_nkDS):

Mersi mult aveam nev de comanda Cl_forwardspeed 999 si nu o gaseam mss

| Ilie_Teodor_1997 a răspuns:

Deci pune rotita care dai in sus pe jump tongue si cand te pui pe perete tii apasat pe e si dai de rotita in sushappy. sper ca te-am ajutat