| Airinx3 a întrebat:

Cum deblochez pe cineva de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| kukcy a răspuns:

Pai e simplu :
-intri pe facebook dai la setari de confidentiale si dupa dai cilk in dreapta jos langa Persoane şi aplicaţii blocate sau in engleza
Manage the people and apps you've blocked scrie Manage Bolcking dai clik acolo si de acolo cred ca te descurci singur/a! funa?

2 răspunsuri:
| AndraEatsyourBrain a răspuns:

FACEBOOK - Deblocheaza prieten sau invitatie la aplicatii - Intra aici: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s... si in josul paginii ai ''Liste de blocare'' (Blocked People and Apps) si ''Editati-va lista de persoane si aplicatii blocate''. Da click pe ''editati-va lista''(Manage Blocking) -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi"... Enjoy! (acum trebuie sa-i ceri prietenie din nou daca vrei sa-l ai la prieteni)
Bafta!