| AriaPink a întrebat:

Cum deblochez un prieten de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| VivianneMnt a răspuns:

In dreapta sus dai clic pe sagetica aia, apoi privacy settings -> apoi jos de tot in mijloc/dreapta va aparea Manage blocking, dai click si gasesti acolo

3 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Setari -> setari de confidentialitate -> persoane si aplicatii blocate -> " manage blocking" -> deblocheaza -> confirma

| meduzza a răspuns:

Langa "Home" ai o sageata in jos, dai click pe ea te duci la "Privacy settings" si ai mai jos "Blocked people and apps" si in dreapta "Manage blocking" dai acolo si il scotihappy

| lorenzo229131 a răspuns:

Bună, intri la "account (contul meu)" apoi la "privacy settings(setări de confidențialitate)" și dai în jos până la "block lists (liste de blocare)" dai click pe "manage block lists" iar apoi dai "unblock (deblochează)" la persoana respectivă.