| angelwithgreeneyes a întrebat:

Cum devin vip pe imvu si cum ma juc cu petul pe imvu. dau funda pentru cel care mi-a raspuns la cele doua intrebari (sa raspundeti eficient la cele doua intrebari pentru ca doar asa dau funda)

3 răspunsuri:
| CookieTsang a răspuns:

VIP = platesti in fiecare luna cu cardul si primesti 5. 000 credits lunar
Petul = unde sunt alea cu Search, Shop si chestii din astea e si una cu Pets si dai creezi unul si te joci cu el. La fiecare 2 ore poti sa te joci inca odata.

| Alice180297 a răspuns:

Intri pe www.imved.com. acum nu merge dar incearca in fiecare zi, pentru ca acum accepta alte cont. uri pentru a fi vip. uri. cand o sa. ti mearga completezi acolo si o sa devii vip. succes! :*

| Alice180297 a răspuns:

Si cu cainele : dai la pet. apoi ii dai mancare si te joci cu el. cand ii dai mancare iti ia 30 de credite, iar cand te joci cu el iti da 10-19 credite. big grin