| anonim_4396 a întrebat:

Cum devine cineva Expert TPU? sau chiar Utilizatorul Anului?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Raspunde mult si bine la intrebarile altor utilizatori, obtine multe puncte care consta din fundite, raspunsuri folositoare si inteligente, raspunde de multe ori primul la intrebari, etc.Si cand este printre cei care au punctaje mai, devin experti, si cine are cele mai multe puncte intr-un an iese utilizatorul anului!

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Trebuie sa fi propus si sa dai dovada de raspunsuri bune cat mai la obiectwinking