| timioros a întrebat:

La cate funde se devine EXPERT TpU? dar utilizatorul anului?

Răspuns Câştigător
| Andreea_1209 a răspuns:

Utilizatorul anului nu este dupa fundite, ci dupa voturi...
pe la sfarsitul anului este pusa o intrebare (cine ati vrea sa fie utilizatorul anului)
intelegi?

2 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Expert TPU nu devii dupa funde...
Si nici utilizatorul anului...
Utilizatorul anului se alege (anul asta) aici http://www.tpu.ro/......010-si-sa/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam de la 100 de funde si 250-300 rasp devii expert din cate am vazut... Faza cu utilizatorul anului este prin voturi si utilizatorul anului va primi 10 funde(cel putin asa cred)