| AnonYMu003 a întrebat:

Cum dezactivez optiunea cu minute [COSMOTE] Fundita. + Vot.

Răspuns Câştigător
| alina1990 a răspuns:

Suni la 1234 relatii cu clientii.trebuie sa ai in vedere ca dezactivarea se va produce doar cu o zi inainte de reactivarea automata a acesteia. daca vrei sa activezi o alta optiune si inca o ai pe asta activa suni la 1234 si iti alegi optiunea pe care o doresti. optiunea anterioara se va dezactiva automat in momentul activarii noii optiuni.

1 răspuns:
| Grove1234567890 a răspuns:

Buna..Suni la 1234 si asculti ce zice baba aia care vb si dai tasta 1 pentru romana si etc :]. Sper ca te-am ajutat :*