| HinataDulcika a întrebat:

cryingcryingcryingcrying Cum dezinstalez programul Real Desktop 3d sau ceva de genu repede crying sau macar sa-l inchid(sa-mi spuna cel/cea cei/cele care are/au computerul dat la lb. romana. Si repede plz crying Dau funda crying

Răspuns Câştigător
| DjDOCALyN a răspuns:

In primul rand daca vrei s il inchizi...es jos in dreapta unde ai ceasul.scie real desktop 3d... apesi click dreapta si dai pe exit sau m rog depinde in ce limba ai Pc-ul. daca vrei sa il dezinstalezi intri in cotrol panel "Add or remove programs" il cauiti si dai in dreapta pe Remove.big grin Sper ca te-am ajutat.si nu il mai instala ca mananca mult din rami.winking

1 răspuns:
| Giinger a răspuns:

Intrii in control panel si dai uninstall.Eu asa fac cu toate programele.