| dolyan a întrebat:

Ajutooor, cum inchid urmatoarea aplicatie REAL DESKTOP, dar fara sa o dezinstalez, ca imi place, desi ma simt cam nesigur... daca azi nu am chef de desktop 3d, cum fac sa inchid programul, ca nu imi apare in task manager.Multumesc

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Ctrl+Alt+Del, si dai la Procese si inchide-l de acolo.

| Laly_4113 a răspuns:

Dai la start, la programs vezi pe la wallpaper sau unde apare numele dekstopului si da-i disable, si mai tarziu dai enable si tot asa, sper ca ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mijto m-am cam speriat la incerput dar acum stiu ca nu el imi da ordine mersi.