| JUST_5375 a întrebat:

Cum e pe litoral? Mai sunt alge pe plaja?

3 răspunsuri:
| ɹǝʞoſ a răspuns:

Dimineata sunt alge la mal iar dupa cand incepe sa se aglomereze si toti oameni intra in apa algele se duc si ele mai in fata si incep sa se imprastie si e foarte neplacut sad. Iti sugerez sa mergi dimineata pe plaja daca poti sau daca nu sa mergi in strainatate ( de ex turcia sau la bulgari pentru ca te trateaza super si nisipul e foarte fin si nici alge nu sunt). P.S. : Chiar daca sunt multe alge nu miroswinking (deocamdata cel putin laughing). Sper ca te-am ajutat :*

| bia1100 a răspuns:

In statiunea Mamaia sunt foarte multe dar in celelalte nu

| Maryoo a răspuns:

Pe litoralul nsotru in zona Nordica sunt multe alge.dar in sud Vama Veche sau cellelalte nu sunt