| Mateipastilafemeilor69 a întrebat:

Cum e sa te invarti in cap(breakdance) in belengherul gol? Exista videoclipuri? Dau funda :*

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vorbesti de lucruri pe care nu le cunosti si sunt inventate de tine!

Breakdance-ul nu a fost facut niciodata cu puta si testiculele la vedere, fiindca pe vremea aceea oamenii inca aveau bun simt si nu-si expuneau organele sexuale cand dansau, fie ca o faceau in cap, fund sau pe maini.

| Violleta2022 a răspuns:

Ti s-a facut si tie rusine de intrebarea pusa, asa-i?

| relian a răspuns:

Vad ca Viloeta mai mereu e pe felie la astfel de intrebari laughing oare simte si ea nevoia de ceva, o duce lipsa cumva? intreb doara asa ca idee, nu-i rusinoasa deloc se pare laughing

| Andrei0003 a răspuns (pentru relian):

Mda, o găsesti în secțiunea de răspunsuri a fiecărei întrebari care conține cuvintele cheie pUtZ@, t€StICul, p@$@ric@, $i-@ ∆@t ∆rumul în m! ne etc.

| darrio2007 a răspuns:

Incearca si ai sa vezi. Oricum, nu pari sa fii bun nici la breakdance nici la altceva.

| relian a răspuns (pentru Andrei0003):

laughing e bun, macar femeia e sociabila in privinta asta, unde pui, poate ca are si experienta.Si pana la urma oamenii nu trebuie sa le fie rusine de corpul lor happy.