| AnaigroeG a întrebat:

Cum fac bani la jocul ~Mall World~ de pe facebook?big grin Dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| Rallucadela a răspuns:

Te joci in fiecare zi "dressing room game" si castigi banuti.sau iti cumperi cele mai ieftine haine si le vinzihappy

8 răspunsuri:
| mariatina a răspuns:

Sa nu uiti ca poti invarti si roata din mini games. eu sunt la lv 32 daca vrei sa ma iei de prietena sunt sstavaru@yahoo.com

| katrina21darrell a răspuns:

Te mai ajut euhappy Sunt pe lvl 35 am 95. *** :p eu ii strang prin 1) imi umplu magazinul cu haine in fiecare zi.Cu haine scumpe
ex.Dau 500 pe o bluza si primesc 750. E ceva in plushappy Mai fac spinu.De la mini games.Particip la fashion show.Primesc si de aia galbeni uneori si tot asa.Se strang repede banii^^

| lucy1234 a răspuns:

Rallucaaaaaa Spuneai ca poti sa vinzi hainele.Cum faci asta? Mi-am luat din greseala o rochita scumpa si nu stiu cum o vand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai mergi la prieteni ca sa faci bani eu am facut multi bani la mall world vreo 6, 055

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa imi fac adresa p facebook? spuneti-mi si mie va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sms la nr 1395 cu textul BIG 5345629, SPATIU INTRe big si nr, sms gratuit, iti da vreo 6000

| MărcuţRares2009 a răspuns:

Am deblocat haine cu galbeni, sunt lvl 81 si am un milion de verzi si 87 de galbeni

| Lavaaaa a răspuns:

Buna! Joc Mall World de 2 ani si iti spun cum:
1) In fiecare zi primesti de la joc.
2)Joci jocuri.
3)Cumperi haine si le vinzi.
4) Cumperi bani cu bani reali.