| cornel a întrebat:

Cum fac ca sa primesc mesaj cu "ati avut un apel"? ca nu il mai primesc.

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Eu pot sa te ajut cu "Acum pot fi contactat pe mobil" la **62*180#.

3 răspunsuri:
| Patriii a răspuns:

Cred ca ti'ai dezactivat mesageria vocala, asa ca nu mai primesti Non-Stop, sunaa la 555 ca sa iti activezi mesageria inapoi si o sa ti se activeze si Non-Stop

| LuciaDavis a răspuns:

Poate ti-ai dezactivat casuta vocala si de aceea nu mai primesti.

| Anette_Mcl_1993 a răspuns:

**62*180# pentru reactivare apeluri pierdute si notificare prezenta
**62*178# pentru activare apeluri pierdute