| Askaw0w a întrebat:

Cum fac ca sonorul meu de la laptop sa se auda mai tare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pui boxe, sau reglezi equalizer-ul de la playerul prin care redai muzica

6 răspunsuri:
| andrw12345 a răspuns:

Paii...am si eu laptop.si stiu ca se aude incet-ori iti iei boxe...ori dai jos in dreapta pe speackers (chestia aia de langa ceas )winking sper ca am fost de folos big grin

| ellai a răspuns:

Si eu am acceasi problema cu laptopul meu: se aude prea incet. Cred ca tot ce poti face este sa iti iei niste boxe, sau sa asculti in casti.

| Danutza27 a răspuns:

II cumperi un sistem audio separat cu alimentare la 220, erau niste boxe care se legau la jackul pentru casti.Mai tare nu il poti face sa auda deoarece difuzorul din interior este cam cit un ceas de mina barbatesc. Daca intri pe www.okazii.ro vei vedea cum arata dif din laptop si boxe pentru laptop, dar sa nu ai pretentii daca ii pui boxe exterioare se vor auzi mizerabil deci tot un sistem cu alimentare separata racordat la iesirea pentru casti.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Du-te in device manager si dai la sound, video and game controllers si acolo ai idt high definition audio sau ce ai tu si dai pe el update driver search automatically for updated driver software si se incarca dupa scoti si dupa dai iar update driver apoi dai browse my computer for device software apoi dai let me pick from a list of device drivers on my computer apoi next si cand s-a incarcat te duci iar device manager update driver search automatically for updated driver software si dai un restart la pc! Funda! Va rog!

| Bangau_Florin_1985 a răspuns:

Cum sa dau volum la leptomu meu?

| Desvest a răspuns:

DESCARCI aplicatia din link-ul asta si sigur o sa se auda mai tare :
https://dfx-audio-enhancer.en.softonic.com/support