| Teodora11 a întrebat:

Am o problema ciudata la laptop. Nu mai merge sonorul. Pe Youtube nu merge, etc, dar cu toate acestea pe skype merge! Cum sa fac sa se auda din nou peste tot?

4 răspunsuri:
| molocemarius a răspuns:

In colt jos ai unde sa iti reglezi sonorul, apesi acolo si vei gasi optiunea Mixer, dupa ce o selectezi o sa ai mai multe optiuni, sonor la Browser, skype, etc si cresti volumul la toate, funda?

| Teodora11 explică (pentru molocemarius):

Sunt date toate la maxim. Tot nu se aude

| AdelinaPopovici3092 a răspuns:

Bună happy! Probabil e o problemă simplă: verifică volumul din bara de start dând click. Dacă e pornit, dă click unde scrie Mixer subliniat cu albastru în acelaşi meniu de la volum. Îţi va apărea ceva şi iconiţa de la programul de pe care stai tu pe internet (Chrome, Explorer, Opera, Firefox, etc.) şi îţi va arăta aceeaşi chestie cu care dai mai mic sau mau mare volumul. Mai bine ar fi să le dau pe toate la maxim, pentru că nu îţi va apărea numai programul cu care deschizi internetul, ci mai multe. Sper că te-am ajutat :* happy! Fundă?

| Teodora11 explică:

Am rezolvat problema. Pur si simplu am inchis si am deschis laptop-ul si acum merge.