| Cryss_Crystyna_2000 a întrebat:

Cum pot face ca sonorul de la telefon sa se auda mai tare?
Dau fundita. :* happy

Răspuns Câştigător
| IsauraLo a răspuns:

Ori in stanga telefonului dai. Sau intri la setari,dupa la sunete si acolo dai sonorul la ce iti convine tie,apel, tasta, mesaj, sau (touch sound), sunet la atingere!
Daca vrei in timpul apelui, tot in partea stanga a telefonului... Good luck!

2 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Dar de unde să ştim noi ce telefon ai?

| IsauraLo a răspuns:

Ori in stanga telefonului dai. Sau intri la setari,dupa la sunete si acolo dai sonorul la ce iti convine tie, apel, tasta, mesaj, sau (touch sound), sunet la atingere! Good luck!