| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Cum fac rost de ingrasaminte si de mamudele pe farmerama?

6 răspunsuri:
| Rallu a răspuns:

Pai poti cumpara de la piata ingrasaminte sau poti lua atunci cand cureti grajdurile animalelor iar mamudele poti cumpara(cu bani reali) sau poti sa mai rezolvi unele comenzi de la cooperativa care au ca recompensa mamudele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingrasamant il poti cumpara de la piata dar la plante nu ajuta la nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate jocurile sunt o prostie auzi sa cummperi mamudele cu bani reali cine da bani pe asa cev cind pe deasupra mai e si criza nau gasit si ei alta metoda sa le procuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stii de ingrasamant trebuie sa faci curat la animale iar pentru mamudele ai nevoie de bani adevarati in cont

| ioan_2761 a răspuns:

Pai ce ramane de la animale strangi u de acolo si de mamudele e complicat trebuie sa pai bani in banca sau asa ceva byee