| AndreiP98 a întrebat:

Cum fac sa caut un user pe TPU daca nu-l am la prieteni?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti intra pe profilul lui de la o intrebare ori un raspuns al acestuia. De asemenea poti da o cautare din COMUNITATEA, a doua fereastra de cautare, cu numele utilizatorului respectiv. Succes si numai bine!

| CautNume a răspuns:

Asa uite un exemplu www.tpuprofilGrimReaper.ro nu stiu daca merge ca trebuie spatiu fara www si.ro

| Neimportant a răspuns:

Intra aici si scrie acolo numele, langa ''Cauta'' - http://www.tpu.ro/useri

| ArcticMonkey a răspuns:

Www.tpu.ro/useri

scrii numele in casuta apoi enter si o sa iti apara acolo.

| Gumitsăă a răspuns:

Dai unde scrie "COMUNITATEA" si acolo ai o bara de cautare...scrii numele si ti`l gasestewinking

| PinguinuL a răspuns:

Dai sus la comunitate si dupa ce iti apar utilizatorii, casuta de sub "cauta intrebari si raspunsuri".

| crysssu a răspuns:

Deci dai la,, intrebarile mele'' din stanga si sus o sa-ti apara comunitatea si apoi o sa-ti apara cauta...si scrii acolo numele si ti-l gaseste happy