| ionutzz_8716 a întrebat:

Cum caut si eu un user pe TPU?

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu poti. Inainte era functia aceasta dar acum nu mai e. Poti doar sa intrebi pe respectivul ( daca il cunosti personal ) sau sa cauti pas cu pas la comunitate ( de preferat de la ultimul la primul in cazul in care e vorba de un cont nou facut ).

| katala a răspuns:

In bara de sus de tot, dai clic pe "comunitatea" iti apare un clasament deasupra caruia in dreapta se afla o casuta de cautare; in ea scrii numele userului dupa care dai clic pe cautare. Succes!