| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Cum fac sa downloadez robotzii de pe creative monkeyz? pe ce trebuie sa dau? dau fundita pentru un raspuns bun

Răspuns Câştigător
| PAMparam a răspuns:

Pai poti sa-ti downloadezi un program care se chema real player si dupa ce il instalezi dai clic dreapta pe videoul care vrei sa-l downloadezi si basta i downloadatlaughingsi functioneaza si cu cele de pe you tubewinkingsucces

1 răspuns:
| VeVoVuMen a răspuns:

Pai scoate'i de pe youtube cu "youtube downloader" happy ii mai simplu big grin